Już w 2019 roku miały paść zapowiedzi, że w roku aktualnym japońska marka Sony okaże nam swoją najmłodszą produkcję - PS5. Na chwilę obecną na rynku w dalszym ciągu rozchwytywana jest ostatnia wersja konsoli oraz nie wygląda na to, by zaciekawienie nią miało zmniejszać się. Mimo tego Sony zdecydowało się na utworzenie konsoli do gier nowszej generacji, w związku z czym fani czekają z niecierpliwością.

Najświeższe technologie w PS5

Marka Sony kilka razy udowodniła, iż jest innowatorem wśród innych firm tego typu oraz umie zaskakiwać swoich klientów. PlayStation 4 ustanowiła bardzo wysoko poprzeczkę dla konkurencji - to wszystko przez kompletnie innowacyjną jakość, jakiej wcześniej nie przedstawiła inna marka. Bardzo wyczulone pady, gierki najwyższej generacji, efekty graficzne - klienci bez wątpienia ucieszyli się na tego typu wspomniane atrakcje i przez to teraz PlayStation 4 jest najszybciej sprzedającą się konsolą do gier wszech czasów.

Oczywiście nie obyło się bez kłopotów na początku premiery - Japończycy chcieli przeskoczyć wszelkie technologiczne granice (co faktycznie im wyszło), aczkolwiek dzień premiery i przedpremierowe prezentacje PlayStation 4 wzbudziły mieszane uczucia. Klientom, którzy byli zaprzyjaźnieni z nowatorską konsolą PS3, nie w stu procentach pasowały chociażby kontrolery, ponieważ z początku wydawało się, że są naprawdę nieporęczne. I tak DualShocki przybrały zasadniczo zmienioną formę, ale kłopotem pozostawała inicjalna wersja PS4. PlayStation 4 się przegrzewała, sprzęt był w stanie też samodzielnie się wyłączać.

Jednakże po uwagach graczy oraz poprawkach wdrażanych na bieżąco, wyszło na jaw, iż jednak Sony idzie w dobrym kierunku, a wytworzona konsola otrzymała miano kultowej. Aczkolwiek nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które dużo klientów wspomina niezwykle ciepło.

A czy PlayStation 5 okaże się takim samym sukcesem?

Najprawdopodobniej każdy gracz i amator technologicznych nowinek z niecierpliwością czeka na ukazanie się nowej konsoli. Marka Sony powiedziała, że gierki poznane na PS4 zadziałają na najnowszej konsoli (mimo wszystko nie podziała na odwrót, co licznym osobom się nie podoba). Pojawiają się już pierwsze informacje o problemach z pre orderami - mówi się, że japońska firma nie nadąża z produkowaniem, jednakże nie mamy pewności, czy nie są to tylko fałszywe plotki. W Internecie pojawiają się kolejne informacje także o tym, iż PlayStation5 miałaby mieć podobno problemy z jakością 4k. Aczkolwiek i tutaj nie wiadomo, co jest prawdziwe. Wszystko będzie pewne w dniu premiery, mianowicie 19 listopada 2020.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz